Donatorski fond

Gimnazija "Panto Mališić" u Beranama je škola sa tradicijom dugom 94 godine i najznačajnija vaspitno-obrazovno ustanova Gornjeg Polimlja. Iako je u svom dugom vijeku postojanja nailazila na različite prepreke, uspijevala je da u svim vremenima sačuva visok kvalitet znanja koja se u njoj stiču.

Težeći danas ka tom istom cilju i nastojeći da zadrže i unaprijede ugled koji ova institucija uživa, predavači i uprava škole ulažu brojne napore i preduzimaju sve mjere neophodne za postizanje željenog uspjeha.

Jedan od takvih koraka predstavlja i osnivanje Donatorskog fonda usmjerenog ka poboljšanju uslova rada i unapređivanju vannastavnih aktivnosti, za čiju realizaciju su potrebna znatna materijalna sredstva i brojna nastavna učila.

Uplatom novčanih sredstava u okviru vaših mogućnosti pomoći ćete realizaciju brojnih projekata, istraživačkih zadataka i vannastavnih aktivnosti, kao i stimulaciju talentovanih mladih ljudi pred kojima su brojni profesionalni izazovi.

Donatorski fond Gimnazije "Panto Mališić" - Berane

Žiro-račun: 510-18116-12