Polazna | Novosti | FINALE TURNIRA U FUDBALU

FINALE TURNIRA U FUDBALU

Na otvorenom sportskom terenu pored Gimnazije danas, 16. maja 2017. godine, realizovano je finale turnira u malom fudbalu.

Prvo mjesto osvojila je ekipa odjeljenja 4-3, drugo mjesto ekipa odjeljenja 3-3, dok je treće mjesto osvojila ekipa odjeljenja 1-1. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Nikola Šćekić (4-3), najbolji strijelac je Darvin Međedović (4-3), a za najboljeg golmana proglašen je Božina Popović (4-3). Pobjednička ekipa turnira, odjeljenje 4-3, odigrala je na kraju revijalnu utakmicu sa timom profesora. Najboljim ekipama i pojedincima na ovom turniru dodijeljeni su pehari. Program je vodio učenik Luka Bulatović, a tokom cijelog turnira vladala je prijatna i fer atmosfera praćana muzikom i navijanjem publike.