Polazna | Novosti | USPJEH DEBATNOG KLUBA GIMNAZIJE

USPJEH DEBATNOG KLUBA GIMNAZIJE

U Akademiji znanja u Budvi, 20. i 21. maja 2017. godine održano je Prvenstvo Crne Gore u debati. U konačnom plasmanu, ekipa Gimnazije koja se takmičila u sljedećem sastavu: Nikolija Pešić, Luka Novović i Bobana Senić (u pratnji profesorice Sehade Ćeman, jednog od tri predvača debate u našoj školi), osvojila je treće mjesto, a učenica Bobana Senić proglašena je za najboljeg govornika Prvenstva.

Zadovoljstvo ostvarenim uspjehom utoliko je veće jer se radi o mladoj ekipi koja se prvi put takmiči na državnom prvenstvu i koja je uz nesebičnu pomoć i podršku iskusnih debaterki ove škole Jasne Lalević i Nermine Abdurahmanović, kao i profesora Mile Jelić i Marka Radojevića, nastavila blistavu tradiciju Debatnog kluba beranske Gimnazije.

Matursko veče

Obavještavamo učenike IV razreda da će se matursko veče održati u subotu, 26. maja 2018. godine. Pozivamo učenike da se okupe na platou ispred Opštine