Polazna | Novosti | SPORTSKI DAN

Utakmice je pratio veliki broj učenika raspoloženih za navijanje i bodrenje svojih favorita, tako da je ovo bila jedna lijepa prilika za druženje i uživanje u sportskom i fer nadmetanju. Turnir je održan na otvorenom terenu pored škole, a dobroj atmosferi doprinijelo je i sunčano vrijeme. Nakon finalne utakmice u kojoj su se nadmetale ekipe 2-2 i 2-5, predsjednica Učeničkog parlamenta Milica Maslovarić uručila je pehare najboljoj ekipi turnira – učenicima 2-2 odjeljenja, drugoplasiranoj ekipi 2-5 odjeljenja, trećeplasiranoj ekipi odjeljenja 3-3, kao i pojedincima koji su se posebno istakli tokom turnira. Na kraju je, sada već tradicionalno, odigrana utakmica između pobjednika turnira i ekipe profesora koja je zavrsena rezultatom 3:3. Sponzor turnira bio je Komision "VUK", koji je obezbijedio nagrade za najboljeg igrača, najboljeg golmana i najboljeg strijelca, dok će pobjednička ekipa dobiti novčanu nagradu. Sudija na turniru je bio Miljan Simonović, učenik 4-1 odjeljenja.