Polazna | Novosti | USPJEH NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U DEBATI - BUDVA OPEN 2010

USPJEH NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U DEBATI - BUDVA OPEN 2010

Na međunarodnom turniru u debati - Budva open 2010, održanom od 14. do 16. oktobra 2010 godine.

Debatni klub Gimnazije ( u sastavu: Anđela Raonić, Ilija Pantović i Marija Čubrović) osvojio je u KP formatu na engleskom jeziku zapaženo četvrto mjesto, a učenik ove škole Ilija Pantović proglašen je najboljim govornikom u okviru ovog formata.

Teze "Smrtna kazna je opravdana" i "ZOO vrtove treba ukinuti" pružile su dobru priliku našim debaterima da postave i dokažu svoje argumente, i da u jakoj konkurenciji osvoje visoko 4. mjesto, pokazavši da prethodno postognuti uspjesi, kao i ovaj, počivaju na kontinuiranom i kvalitetnom radu Debatnog kluba Beranske gimnazije.